Wyniki wyborów do sejmiku województwa mazowieckiego z okręgu nr 3
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do sejmiku województwa mazowieckiego z okręgu nr 3.
Którzy kandydaci zebrali największą liczbę głosów? Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LISIECKI Paweł Jacek: pozycja 1 : 3,13% (66 880 głosów)
- MELAK Andrzej Józef: pozycja 2 : 3,13% (66 880 głosów)
- WĄSIK Cezary: pozycja 3 : 3,13% (66 880 głosów)
- OLSZEWSKI Andrzej Antoni: pozycja 4 : 3,13% (66 880 głosów)
- KAZIKOWSKI Zbigniew: pozycja 5 : 3,13% (66 880 głosów)
- BATKO Wiesława Cecylia: pozycja 6 : 3,13% (66 880 głosów)
- HEREŚNIAK Beata Bożena: pozycja 7 : 3,13% (66 880 głosów)
- SAMONEK Ewa: pozycja 8 : 3,13% (66 880 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KACPRZAK Dariusz: pozycja 1 : 0,72% (15 407 głosów)
- POPŁAWSKI Maciej: pozycja 2 : 0,72% (15 407 głosów)
- KACZYŃSKA Krystyna Jolanta: pozycja 3 : 0,72% (15 407 głosów)
- FURMAN Filip Maciej: pozycja 4 : 0,72% (15 407 głosów)
- SATURSKA Paulina: pozycja 5 : 0,72% (15 407 głosów)
- VERHEYEN Justyna Renata: pozycja 6 : 0,72% (15 407 głosów)
- RABCZON-MAZOWIECKA Mariola: pozycja 7 : 0,72% (15 407 głosów)
- SZUBA Miłosz Artur: pozycja 8 : 0,72% (15 407 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WIŚNICKI Jacek Paweł: pozycja 1 : 0,99% (21 128 głosów)
- STELMAŃSKA Izabela: pozycja 2 : 0,99% (21 128 głosów)
- WOJTYNIAK Małgorzata Anna: pozycja 3 : 0,99% (21 128 głosów)
- NASIADKA Ilona: pozycja 4 : 0,99% (21 128 głosów)
- UGRYN Tomasz: pozycja 5 : 0,99% (21 128 głosów)
- SKARŻYŃSKI Edgard Czesław: pozycja 6 : 0,99% (21 128 głosów)
- SOĆKO Michał: pozycja 7 : 0,99% (21 128 głosów)
- KOŚCIŃSKI Piotr: pozycja 8 : 0,99% (21 128 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- GAJEWSKI Sebastian: pozycja 1 : 1,33% (28 536 głosów)
- KOTKOWSKA-PYZEL Joanna Elżbieta: pozycja 2 : 1,33% (28 536 głosów)
- PARZYCH-GÓRSKA Urszula Izabela: pozycja 3 : 1,33% (28 536 głosów)
- URBAN Oskar Zbigniew: pozycja 4 : 1,33% (28 536 głosów)
- SZOKA Romuald: pozycja 5 : 1,33% (28 536 głosów)
- FIJAK Marta Katarzyna: pozycja 6 : 1,33% (28 536 głosów)
- KRAWCEWICZ Wiktor Antoni: pozycja 7 : 1,33% (28 536 głosów)
- RADOMSKA Katarzyna Agnieszka: pozycja 8 : 1,33% (28 536 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PAPROCKA-ŚLUSARSKA Wioletta: pozycja 1 : 5,81% (124 275 głosów)
- KUCHARSKI Tomasz Antoni: pozycja 2 : 5,81% (124 275 głosów)
- MAJCHRZAK Anna: pozycja 3 : 5,81% (124 275 głosów)
- GÓRECKI Miłosz: pozycja 4 : 5,81% (124 275 głosów)
- DĄBROWSKA Alicja: pozycja 5 : 5,81% (124 275 głosów)
- KUNOWSKI Jędrzej: pozycja 6 : 5,81% (124 275 głosów)
- SZOSTAK-SMITH Izabela Maria: pozycja 7 : 5,81% (124 275 głosów)
- SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr: pozycja 8 : 5,81% (124 275 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”:
- BARDADYN Barbara Joanna: pozycja 1 : 0,37% (7 948 głosów)
- WITKOWSKI Filip: pozycja 2 : 0,37% (7 948 głosów)
- KALBARCZYK Ewelina Emilia: pozycja 3 : 0,37% (7 948 głosów)
- TARKOWSKI-KILISZEWSKI Andrzej: pozycja 4 : 0,37% (7 948 głosów)
- ŻYŁOWSKA Karolina Zofia: pozycja 5 : 0,37% (7 948 głosów)
- CZERWIŃSKI Marek: pozycja 6 : 0,37% (7 948 głosów)
- KORNACKA Alicja Józefa: pozycja 7 : 0,37% (7 948 głosów)
- GALAS Robert: pozycja 8 : 0,37% (7 948 głosów)
KOMITET WYBORCZY ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO:
- PYC Andrzej Sławomir: pozycja 1 : 0,04% (865 głosów)
- WASILEWSKA-MIERNICKA Grażyna Janina: pozycja 2 : 0,04% (865 głosów)
- WĄTKOWSKA Jadwiga Elżbieta: pozycja 3 : 0,04% (865 głosów)
- CZERSKI Arkadiusz: pozycja 4 : 0,04% (865 głosów)
- AWDZIEJCZYK Tomasz: pozycja 5 : 0,04% (865 głosów)
- DOMAŃSKA Romana Mieczysława: pozycja 6 : 0,04% (865 głosów)
KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ:
- WRZOSEK Lucyna Aleksandra: pozycja 1 : 0,08% (1 731 głosów)
- KABACZYŃSKI Piotr Mieczysław: pozycja 2 : 0,08% (1 731 głosów)
- NOWAKOWSKA Roksana Anna: pozycja 3 : 0,08% (1 731 głosów)
- SOCHOCKI Dariusz Krzysztof: pozycja 4 : 0,08% (1 731 głosów)
- WITKOWSKI Stanisław Mirosław: pozycja 5 : 0,08% (1 731 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELE I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JAWORSKA Apolonia: pozycja 1 : 0,03% (546 głosów)
- SADOMSKI Andrzej Daniel: pozycja 2 : 0,03% (546 głosów)
- ZAWIRSKA Aleksandra Magdalena: pozycja 3 : 0,03% (546 głosów)
- KOŁAKOWSKI Marcin: pozycja 4 : 0,03% (546 głosów)
- KIELICH Jan Teodor: pozycja 5 : 0,03% (546 głosów)
KOMITET WYBORCZY RUCH NAPRAWY POLSKI:
- ZALEWSKA Hanna Grażyna: pozycja 1 : 0,07% (1 526 głosów)
- PIĄTKOWSKI Jacek: pozycja 2 : 0,07% (1 526 głosów)
- PAWŁOWSKA Katarzyna: pozycja 3 : 0,07% (1 526 głosów)
- KOSEK Andrzej: pozycja 4 : 0,07% (1 526 głosów)
- WIŃKOWSKI Zenon: pozycja 5 : 0,07% (1 526 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Nowi ministrowie w rządzie Donalda Tuska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?